ANUNT [RAMSES2]

  • Autor subiect Russien
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 1
  • Vizualizări: Vizualizări 2K
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Russien

Banned
Utilizator Banat
17 Apr 2019
37
2
0
27
Bacau
Monede Dragon
0
Salut , Dupa cum bine stiti multi dintr'e voi in ultima perioada Ramses 2 a avut modificari radicale si inca le are , Primeam des PM de la majoritatea playerilor cat si din Breasla Fallen / OldLegion cat si din-afara Breslei , Reclamatia era scurta : Ce p... face trc la server , Iar nu am DMG / Cum iau 30 K Hit / Cum dau 7.4 K Skill , Astazi am primit confirmarea , In momentul de fata pe Server Exista costum (Leopard)Dropabil cu 15 % Aparare (15 Sabie / 15 Pumnal / 15 2Maini / 15 Clopot ) etc , Ai sansa sa-ti pice doar un Bonus , s-au chiar inca 3 , adica de la 60 aparari Sabie/2maini etc , Ajungi la 75 + Papuci War care si aia mai au 40 Atac 40 Aparare , Scutul War si ala inca 20 % Aparare War , Sa nu uitam Pet-ul cu inca 10% Aparare pe 2 Rase , Exemplu : Pet DRIADA : 10 Aparare War / 10 Aparare Ninja , Dar inca nu este de'ajuns , Mai noua a iesit la IVEALA dupa atia care au donat , Ca acum se pot face si Costume PERSO din si numai din DONATIE cu 15 % Aparare War / Ninja / Sura , Adica inca 3 Bonusuri cu Aparare care nimeni nu stia ca se poate face , Asta este acum Server-ul , Pe care unii chiar jucau , Chiar depuneau efort , Dar problema principala este ca un Player normal acum este OBLIGAT sa DONEZE sa poata juca si el catusi de cat , Nu ma plang pentru mine ca de pe 2 Conturi tot bat unul de genul asta , Dar ma plang pentru ce-i ce nu doneaza , dar totusi ajuta la dezvoltarea SERVER-ULUI CU PREZENTA si este de'eajuns , Dar vad ca unora nu le pasa de playeri de genul , sau ca asta poate e un bine pentru ei , Si tin sa precizez un ultim lucru , Cand server-ul a luato razna cu Sabiile Ramses cu 30 Paguba Competenta , Am ajutat si la scoaterea lor , Chiar TrC le-a scos cu mana lui , Dar tot TrC acum face si diferenta asta , Chiar imi pare rau ca sa ajuns aici , Poti sa-mi dai Ban pe toate Conturile , stiu multi cate am si asta e , Tin sa precizez ca majoritatea Playerilor din Breasla ( Fallen / OldLegion ) vor lua o mare pauza , pana se va remedia situatia , dar nu prea cred ca se va mai remedia, (Si asa am auzit multi ca se plang ca fac scandal map1 , Normal e metin lumea se bate ;) , am fost in stare impreuna cu Membrii Fallen sa facem un Regat de Razboi , Galbeni ( OldLegion ) ;) Tot respectul nostru
 
Din cauza ca la donatii erau costume cu 15% aparari au fost aduse si in joc.
Deci se pot dropa costumele cu 15% aparari din cauza nemultumirilor dintre donator si player normal.

Daca scot costumele din joc cu 15% aparari si las doar la donatii iar ies discutii.

Nu sunteti in masura sa imi contestati deciziile.
T/C.
 
Ultima editare:
  • Like
Reacții: Evdokiya
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.