AuDcULORI-GM

Discuție în 'Cereri' creată de Cristi97, 11 Mar 2019.

1. Cristi97

Cristi97 Membru nou

Aprecieri primite:
    0
    Puncte trofeu:
    1
    Sex:
    Masculin

Prenume:Cristi
    Nume in Joc:[H]AuDcULORI
    Experienta De GM! :INDEAJUNS!
    Ai mai fost Gm?:DA!
    Sti Comenzile?:Majoritatea!
    Activitate pe joc?Fac aceasta cerere din nou deoarece am ce-a mai mare activitate pe joc(dintre H,GM,GA...)
    [*]ID: Skipe Si Bineinteles Microfon! sau Ts3:Suntem prieteni deja.
    [*]Minim 18 Ani! :Da
    [*]Minim 60 ore jucate !Da
    [*]Minim 4-5 ore online pe zi !Chiar mai mult.
    [*]Esti dispus sa ajuti serverul cu reclama zilnica ? :O FAC DEJA!
    [*]Esti dispus sa ajuti zilnic serverul cu un vot pe topurile de pe site? :DESIGUR!
    [*]Ai citit regulamentul ?DESIGUR!
    [*]De ce doresti sa devii Gm pe Ra2?:prima mea cerere de H a fost acceptata, din acel moment sunt zilnic pe server ajutand foarte mult, intr-o ora in care sunt on cel putin 7-8 mesaje primite pentru ajutor. Consider ca merit un grad mai mare pe acest server, deoarece timpul pe care il petrec a fi H nu ma lasa si sa ma ocup de caracterul personal, am decis ca mai bine sa devin unul din Staff si a imi petrece tot timpul doar pentru a ajuta serverul cat mai mult, si de incerca sa aducem cat mai multi jucatori. In cazul in care cineva este nedumerit "de ce un H face cerere dupa o spt pentru a optine GM" v-am scris mai sus si sper sa fie un motiv bun!
    NEVER GIVE UP!

2. Harry

Harry Membru nou

Aprecieri primite:
    0
    Puncte trofeu:
    0
    Sex:
    Masculin

Ce sa zic... Si eu am experienta multa, sunt pe urmele lui TrC mereu, dar astept, am rabdare, invat cat mai bine serverul apoi vad daca merit GM. Pleci de jos si ajungi sus o data cu experienta, nu sari din grad in grad de pe o zi pe alta.
    Nici eu nu le stiu pe toate si cred ca nici tu, daca te intreb una alta. Si ar trebui sa le stii sa ma poti ajuta ca player.
    E doar parerea mea, nu critic pe nimeni. Maestrul #TrC are "Sceptrul Puterii" :D

This site is owned and third-party cookies. If you continue with us we understand that you accept the use of cookies.