CMS by Alex Surdu [TITAN - WORK]

Alex A.K.A Titan

New member
19 Dec 2017
25
9
3
25
Resita
snookey.eu
Monede Dragon
0
Autor: Alex Surdu [TITAN-WORK] (Eu)
Mărime fişier: 20.55Mb
Tip homepage: Modern
Timp adresat acestui homepage: 2Zile
Ce conţine în special:

Conține paginile generale: Inregistrare,descărcare,clasament jucatori,clasament bresle,statistici jucători,panou utilizator unde poti reseta parola,să schimbi email,etc.
Contine pagină de administrare: Statistici generale server, pagină prezentare server,pagină donații,adăugare/ștergere/editare articole,adaugare administratori server/site,ban de pe site,adăugare modate de pe site,adăugare monede.
Conține opțiuni individuale pentru temă precum: schimbare culoare temă (albastru,negru,mov,galben,roșu).

Limba: Romana
Imagini:
7tBrVeQ.png
gYAahXa.png
6lEZAkF.png
KurWB7o.png

v7XlTfW.png
NCBFM59.png

jvpRx0y.png
m4YFE13.png

p4Ybbc8.png


Adresa descărcare:
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
 
Ultima editare:
  • Like
Reacții: barosanudeaur
Autor: Alex Surdu [TITAN-WORK] (Eu)
Mărime fişier: 20.55Mb
Tip homepage: Modern
Timp adresat acestui homepage: 2Zile
Ce conţine în special:

Conține paginile generale: Inregistrare,descărcare,clasament jucatori,clasament bresle,statistici jucători,panou utilizator unde poti reseta parola,să schimbi email,etc.
Contine pagină de administrare: Statistici generale server, pagină prezentare server,pagină donații,adăugare/ștergere/editare articole,adaugare administratori server/site,ban de pe site,adăugare modate de pe site,adăugare monede.
Conține opțiuni individuale pentru temă precum: schimbare culoare temă (albastru,negru,mov,galben,roșu).

Limba: Romana
Imagini:
7tBrVeQ.png
gYAahXa.png
6lEZAkF.png
KurWB7o.png

v7XlTfW.png
NCBFM59.png

jvpRx0y.png
m4YFE13.png

p4Ybbc8.png


Adresa descărcare:
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
frumos