[Ephelion2 Global] - Serverfiles complet / Sursă.[Testat si functional]

roxanapaul2009

Well-known member
29 Apr 2020
51
256
53
25
Sibiu
Monede Dragon
0
cum spune si titlu vin la pachet cu un serverfiles functional, (am rezolvat toate bugurile posibile ce este legat de sursa si client, gameplay)

Eu l-am cumparat cu 200 euro, si a fost full buguri! Dar eu in ciuda faptului ca l-am rezolvat si nu mai are nici o problema, il postez aici, sa se bucure si alti de el!

rjQqSbg.jpg

2H6YCov.jpg

qPDzA2V.png

 
Ultima editare:
cum spune si titlu vin la pachet cu un serverfiles functional, (am rezolvat toate bugurile posibile ce este legat de sursa si client, gameplay)

Eu l-am cumparat cu 200 euro, si a fost full buguri! Dar eu in ciuda faptului ca l-am rezolvat si nu mai are nici o problema, il postez aici, sa se bucure si alti de el!

rjQqSbg.jpg

2H6YCov.jpg

qPDzA2V.png

***Hidden content cannot be quoted.***
De unde se schimba ip?
 
../../../extern/mysql/lib/libmysqlclient.a(vio.c.o): In function `vio_end':
vio.c:(.text+0x5ab): undefined reference to `ERR_free_strings'
vio.c:(.text+0x5b0): undefined reference to `EVP_cleanup'
vio.c:(.text+0x5b5): undefined reference to `CRYPTO_cleanup_all_ex_data'
../../../extern/mysql/lib/libmysqlclient.a(viosslfactories.c.o): In function `ssl_start':
viosslfactories.c:(.text+0x42): undefined reference to `SSL_library_init'
viosslfactories.c:(.text+0x47): undefined reference to `OPENSSL_add_all_algorithms_noconf'
viosslfactories.c:(.text+0x5d): undefined reference to `SSL_load_error_strings'
../../../extern/mysql/lib/libmysqlclient.a(viosslfactories.c.o): In function `new_VioSSLFd':
viosslfactories.c:(.text+0xfd): undefined reference to `SSL_library_init'
viosslfactories.c:(.text+0x102): undefined reference to `OPENSSL_add_all_algorithms_noconf'
viosslfactories.c:(.text+0x118): undefined reference to `SSL_load_error_strings'
../../../extern/mysql/lib/libmysqlclient.a(my_aes_openssl.cc.o): In function `my_aes_encrypt':
my_aes_openssl.cc:(.text+0xd1): undefined reference to `EVP_CIPHER_CTX_cleanup'
my_aes_openssl.cc:(.text+0xed): undefined reference to `EVP_CIPHER_CTX_cleanup'
../../../extern/mysql/lib/libmysqlclient.a(my_aes_openssl.cc.o): In function `my_aes_decrypt':
my_aes_openssl.cc:(.text+0x2ab): undefined reference to `EVP_CIPHER_CTX_cleanup'
my_aes_openssl.cc:(.text+0x2c3): undefined reference to `EVP_CIPHER_CTX_cleanup'
c++: error: linker command failed with exit code 1 (use -v to see invocation)
gmake: *** [Makefile:86: ../db] Error 1



stie cineva cum rezolv aceasta eroare?
 
  • Like
Reacții: george22