Salutare.

  • Autor subiect uNNdeR
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 0
  • Vizualizări: Vizualizări 3K
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

uNNdeR

New member
13 Sep 2020
2
0
1
22
Caracal
Monede Dragon
0
Nume: Gane Marius
Vârsta: 19
Jocuri preferate: Metin/Samp
Site web: https://infomanii.ro/members/unnder.3157/
Adrese de contact: Disc: Marius#8022 / skype: boomthe2/ insta: mariusdfq
Descriere personală: Salut eu sunt Marius și am vârsta de 19 ani. Sunt o fire calma si îmi place sa fiu ordonat in tot ce fac. Îmi place sa îmi petrec timpul liber uitându-ma la seriale precum, The Walking Dead, Lucifer, Breaking Bad, Prison Break și multe altele, fiind un mare admirator al serialelor și filmelor. De asemenea îndrăgesc și mersul pe bicicleta, considerând acest sport o activitate foarte buna pentru ați limpezii mintea, dar și foarte buna pentru sănătate. Iarna este anotimpul meu favorit deoarece sunt un îndrăgitor al sporturilor de iarna, plecând deseori la munte pentru a ma relaxa. Un alt hobby de al meu sunt jocurile pe calculator, jucându-ma o gama larga de jocuri, dar cel mai fascinant dintre ele mi se pare Metin ul, în ciuda vechimii de 16 ani și graficii sale, acest joc este foarte încântător când găsești un server populat și cu niște sisteme foarte bine puse la punct. Sunt o fire răbdătoare și mereu cred ca răbdarea este cea mai buna metoda de a obține multe lucruri. Știu sa fac diferența dintre bine și rău, și de când eram mic am înțeles ca viata poate sa fie foarte schimbătoare, și ca trebuie sa te adaptezi dupa mersul lucrurilor. Îmi plac foarte mult animalele, chiar de când eram mic, și de multe ori îmi găsesc refugiul alături de animalele mele având trei câini. În câteva cuvinte, sunt o fire liniștită și care ii place sa fie ordonat în tot ceea ce face.
Vă place forumul nostru: Este drăguț.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.