[SELL] Proiect Zooper Full

  • Autor subiect ExZooper
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 1
  • Vizualizări: Vizualizări 2K

ExZooper

New member
24 Aug 2020
5
1
3
23
Bucuresti
Monede Dragon
0
Salutare comunitate . Astazi am luat decizia de a intrerupe finalizarea propriului meu proiect din cauza ca incep facultatea si nu voi mai avea timp de Metin deoarece am ultimul an si majoritatea din voi stiti despre ce este vorba.
Bun , in primul rand vreau sa specific faptul ca , acest serverfiles nu il voi vinde oricui indiferent ca este bun sau (shit) in cazul haterilor.
In al doilea rand nu il voi vinde la mai mult de 2-3 persoane pentru a nu risca punerea lui free pe comunitate indiferent ca este bun sau (shit).

Serverfiles dispune de :
-Game
-Mysql
-Client
-Sursa game/db
-Sursa binary
-ZMM pentru Cython

Servarul dispune de urmatoarele sisteme:
-Special Storage
-Alchimie modificata astfel incat puteti rafina din orice mapa inclusiv puteti deschide shopul alchimiei din orice mapa
-Info drop chest
-Info mob drop
-Preview pe iteme
-Gaya + trade cu punctele gaya
-Limita de yang scoasa
-Dungeon Info
-System de titluri
-System de site-uri respectiv roua permanenta (fara bug)
-Search-shop avansat
-Emojii in textline
-Reward x10 status [By Chriss]
-Shop offline
-Buy with Object din magazin
-Ascunda / Arata Costume , skinuri , esarfe
-Lista bonusuri ca pe ro + fix in tooltip pentru afisarea bonusurilor

Si multe altele .

Servarul pe langa faptul ca are relativ putine systeme , el dispune de o gama larga de fixuri si de buguri rezolvate .
Servarul il pot vinde in doua moduri de criptare.
-Pentru cei ce vor o varianta mai simpla a criptarii , pot oferi criptarea FoxFs
-Pentru cei ce vor o varianta mai pretentioasa de criptare pot oferi criptarea Chyton

Aveti mai joc cateva poze in legatura cu systemele de pe sv :
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !

Pentru mai multe informatii nu ezitati sa lasati un mesaj
Ma puteti gasi pe discord
--Zooper#7172

Legat de pret , sunt mai multe aspecte.
Pretul pe ce vedeti mai sus este de 250E dar nu ofer suport
Iar pentru cei ce vor suport in legatura cu (Adaugarea , schimbarea systemelor ) (Adaugarea dropului si altele) pretul este de 300E.
Suportul se ofera in limita timpului intre zilele: L-V de la orele : 17:00-21:100:
Pretul pe acest sv files nu este creeat din cauza systemelor (pentru ca sunt constient ca majoritatea sunt pe net) ci din cauza metodei de criptare si a fixurilor adaptate lui + fixarea bugurilor . Accept orice persoana pentru a testa in cazul este interesat de sv.
Bonus + ofer si un search-shop (By nu stiu de cine e facut doar stiu ca e full) . In cazul in care nu sunteti capabil sa il implemetati , o sa vi-l implementez eu deoarece nu am mai avut timp sa-l bag si pe asta.
Accept doar transfer pe card .

Multumesc tuturor pentru acordarea atentiei pana la final . Va doresc o zi buna .
 
  • Like
Reacții: Ionut14