[SELL] SERVERFILES PVP MISTIC2 - 3.0 [UPDATE]

tatamistic

Membru
  • Preț:
  • - PayPal, Ravolut, Transfer Bancar - 100 €​
  • - Transfer Bancar din alta tara - 110 € (pentru faptul ca se asteapta 24h-48h se va preda odata cu banii primiti.)​
  • - PaySafeCard - 110 €​
  • - Skin-uri CSGO - 110 €​
  • Metodă de plată: PayPal, Revolut, Transfer Bancar, PaySafeCard, CS:GO SKINS.
  • Intermediar: Da.​
  • Detalii: În cazul în care cumpărătorul întâmpină probleme de care nu știam, primește suport gratuit.​
  • În ce condiții și în cât timp primești / oferi serviciile sau resursele: Pentru transferul PayPal, PaySafeCard, CS:GO SKINS. sau Revolut care este instant, imediat după ce se trimite suma respectivă intermediarul va trimite resursele.​
  • În cazului unui transfer bancar resursele vor fi trimise după ce intermediarul primește o poză cu o factură de transfer (chitanță) pe carese regăsește IBAN-ul și numele specificat.​
  • Adrese contact: Discord: JACK.#8749 sau Skype: mariusv1p3r09​
  • GRAD PERSONALIZAT[/b]​
  • PREVIZUALIZARE ITEM
  • ARIPI ANIMATE
  • PERSONALIZEAZA NUME
  • SKILL COLOR
  • SWITCHBOT
  • HIDECOSTUME
  • FISHBOT
  • EMOJI TYPE & CLICK
  • EVENIMENT LITERE
  • EFECTE SI FUMURI (peste 50 implementate)
  • BLOCHEAZA INVENTAR
  • SHOP WITH ITEM
  • ADAUGA STATUS RAPID
  • BARBUT
  • 50K ITEM STACK
  • Altele: Eveniment JigSaw, Transmutatie, FastEquip, Toggle Aura Sabiei ON / OFF, Ambient, Negot Securizat, Vezi Bonusuri, Iesire Rapida etc. Mape Farmat, Minerit, Duel

Catalin12

Membru
vi l dau eu pe 15 euro exact asta add discord Catalin#1154 =))) eu am platit tehnician sa mi l faca si vad ca a ajuns pe unde nu trebuie vii l dau la 15 euro si vi l si prezint sa vedeti ca e aceelasi

Sus Jos