Serverfiles 200euro ~Cleverhost

  • Autor subiect #TrC
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 236
  • Vizualizări: Vizualizări 18K
Testat de mine, plin de bugguri :) duel, titluri, hp, harti, iti iei disconnect aiurea. pacat avea potential. dar nu e rau. este reparabil. deci ar putea iesii ceva frumos din el
 
Acest forum va solicita sa va prezentati la sectiunea Diverse>Prezinta-te pentru a posta in alta sectiune. Multumim.
 
L-am testat merge perfect cine nu stie sa il faca ma refer la arhivator este foarte usor trebuie:
1. Pyhon nu conteaza versiunea si ii dati "open with" python la pack.py. Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
2.La client ma refer la launcher metin2_no_devicebablabla cred ca este de la win 10 sau ceva habar nu am ii dati full screen si aia e sau cautati o rezolutie in config care merge.
3.bug-uri nu am gasit da nici sa il testez calume nu am stat este decent parerea mea sv file-ul.
4.Aveti grija la ip-config se pune in 3 locuri jos in 2 locuri una langa alta si una este mai sus la inceput poza: Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !
5.In sursalauncher aveti un nou launcher il puneti in locu la cel vechi in arhiva aveti un nou game il puneti in winscp usr/game/share
Video cum sa folositi python dar nu este foarte necesar doar ca sa va faceti o idee:

Ar merita pus in descriere pe prima pagina rog un admin sa faca asta pt ca am explicat ca la prostovani cum sa il faceti sa mearga

!!!Sper ca v-am ajutat un like nu strica ca nu va doar manuta v-am explicat calumea!!!
 
  • Like
Reacții: zzDaichi
Pentru ce-i ce doresc sa-l testeze, am creat un tutorial video full de la instalare pana la logare in client, momentan n-am avut timp sa-l testez asa mult dar poate veti avea voi, spor.

 
Ultima editare: