Serverfiles Cartof V5

  • Autor subiect #TrC
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 50
  • Vizualizări: Vizualizări 5K

#TrC

Fondator
Membru personal
11 Oct 2017
7.553
6.746
113
Monede Dragon
94
Sursele sunt incluse, totul full si numai bun de compilat
39895c3790ef620f75f89bde319643df.png


Daca nu aveti 50 postari nu puteti descarca.


Parola:
 
Ultima editare:
Link-ul apare doar ca trebuie sa aveti 50 postari.
Update topic
 
ma refer daca e ok, fara erori, caut un serverfiles ok care sa nu aiba probleme, am vazut ca multe serverfiles care sunt postate se specifica ca au erori sau unele probleme...
 
ma refer daca e ok, fara erori, caut un serverfiles ok care sa nu aiba probleme, am vazut ca multe serverfiles care sunt postate se specifica ca au erori sau unele probleme...
Din cate stiu avea ceva bug-uri pentru ca am lucrat pe el vreo luna si ceva si am renuntat dupa,iti las cate ceva din ce imi aduc aminte :))
1. Bug la shop offline, multiplicare prin schimbare timp.
2. Bug izbitura asta il puteti rezolva simplu.
3. Bug pet-uri si insotitori, cand sunteti intr-o grupa si un coechipier din grupa pleaca intr-o alta mapa adica alt index hp-ul iti scade foarte repede si mult, mi se pare ca si la mp face la fel.
4. crash core la pet-uri, dupa un timp core99 si core 1pica din cate am vazut eu este de la pet-uri.
 
  • Like
Reacții: tareeestima
Nici un serverfiles nu este 100% perfect. Si te contrazic...daca stii ce faci, poti pune in picioare orice serverfiles(sunt multe postate pe net, avand ca baza cartof v4, si functioneaza cat de cat ok).

No offence Ionut ;)
Asta asa e,il poti pune in picioare,dar de obicei cartof a făcut serverfiles urile pe repezeală sa zic asa si majoritatea au bug uri. Mai bine iei unul clean si ala e
 
  • Like
Reacții: zeusfaw2