[VAND] Homepage premium

  • Autor subiect dannyrbk
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 2
  • Vizualizări: Vizualizări 3K

dannyrbk

New member
24 Ian 2018
19
2
3
34
Timisoara
Monede Dragon
0
Vand urmatorul home page gazduit aici Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !, un cont de testare al lui este
user: admin
parola: admin

website.jpg

La pachet cu homepage vin si 3 psd-uri

- homepage
homepage.jpg


- descriere
descriere.jpg


- patcher
patcher.jpg


El ca functii are:
-Vote4Coins
-Oferte cumparare modene cu % mai mult la acelasi pret
-Posibilitatea de a pune iteme la un pret redus
-Sistem plata PayPal si Tipeeestream
etc...mai multe descoperiti si voi deoarece am dat un cont de teste

Este facut special de Ionut la comanda pentru mine
Am pus creatorul pentru a se vedea ce scripturi foloseste
A nu se confunda termenu de reseller in acest caz

Metoda de plata: Bancar
Pretu se discuta in privat
Ma puteti contacta pe skype la id: danny.rbk
 
Eu nu inteleg ce e cu voi oameni buni cu acordu si acel reseller atata timp cant un reseller revinde in produs in paralel cu creatorul lui ceea ce in cazul meu nu se numeste reseller.
Eu am avut psd la acest homepage si am vorbit cu ionit sa mil faca iar dupa ce l-am achitat am toate drepturile asupra lui si pot face ce vrea cu el.

e ca si cum tu cumperi un telefon samsung din magazin apoi te plictisesti de el si vrei sa il vinzi, acu intrebarea mea este tu trebuie sa ceri acordu la samsung sa vinzi acel telefon?
Fireste ca nu, atata timp cat tu l-ai cumparat ai devenit proprietar asupra obiectului si faci ce vrei cu acel obiect.

Si daca esti asa curios de ce nu il intrebi tu pe ionut sa vezi ce zice daca am voie sau nu

P.S.: Creatorul acestui homepage nu il are la vanzare si nu il va avea vreodata, nu e facut standard si sa il puna la vanzare, e facut special pentru mine si numai pentru mine iar eu decid daca il vand sau nu.
 
Ultima editare: