Bună

  • Autor subiect Celodrix
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 0
  • Vizualizări: Vizualizări 2K
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Celodrix

New member
29 Iul 2020
9
1
3
30
Rovinari
Monede Dragon
0
  • Nume : Mihai
  • Vârstă : 27
  • Jocurile preferate : The Walking Dead ; Seria Diablo ; MuOnline ; S4League ; MicroVolts ; Project Powder ; Technomage ; Sting! ; Monsters in my pockets ; Seria GTA ; NFS ; LoL ; SilkRoad ; IdentityV ; AION ; Prince of Persia ; Beach Head 2000 ; Brothers in Arms : Earned in Blood ; Medal of Honor ; Mirror's Edge Catalyst ; Virtua Fighter 2 ; Jazz Jackrabbit ; The house of the dead ; Crazy Frog ; Ballance ; Collin McRae Rally 2005 ; Beavis and Butt-head ; Hudson's Adventure Island ; SpiderMan 1 & 2 ; Legend of Kage 1 & 2 ; Piloții Nascar ; MotoGP2 ; PowerBlade 1 & 2 ; Karateka ; Pooyan ; Crazy Taxi ; Detroit Become Human ; Sanitarium ; Anachronox ; Back to the future ; BloodRayne ; Hitman Codename 47 & series ; Chaos Legion ; Max Payne ; Neighbours from Hell ; Castle Wolfenstein ; Tomb Raider & etc . ( În principal jocurile vechi , offline ) .
  • Interese : Sunt scriitor începător având câteva lucrări postate pe wattpad . În lumea jocurilor online ( precum AION ; MU ; GTAO ; Metin2 ) , sunt un explorator, îmi place să mă plimb prin acele lumi și să observ fiecare strop de grafică , deși unele mai au de lucrat destul de mult la ele , nu sunt acea persoană care se zbate pe vreun server oficial sau privat ca să ajungă în vreun top de PvP și nici nu mă atrage deloc PvP-ul, sunt doar pentru PVM.
  • O descriere despre tine : Sunt optimist. Nu-mi plac lucrurile complicate, cu cât e mai simplu cu atât mai bine. Sunt o persoană de încredere și tot odată pot fi un prieten bun. Sunt deschis la orice fel de subiecte fără limite în limita bunului simț. Îmi place să râd și să fiu mereu într-o stare pozitivă.
  • De unde ai aflat de OnForum.net ? : L-am găsit pe google căutând serverfiles pentru Metin2.

  • Alte precizări ? :
  • După o lungă perioadă de timp m-am plictisit să joc anumite servere oficiale de jocuri online, iar de aceea am hotărât să îmi creez singur servere private offline doar pentru propriul stil de joc. Până în prezent am făcut setup la ProjectPowder, MU și AION, iar acum doresc să fac un setup de privat offline și pentru Metin2, deoarece să fiu sincer m-am plictisit omorând x timp pentru cateva sutimi de xP. Știu că ăsta este și scopul acestor tipuri de jocuri online, doar că după un timp nu mai există acea răbdare și nici nu se întâmplă nimic după ce ajungi la level maxim pe aceste jocuri, așa că m-am gândit ce rost are să joc atâta timp și pentru ce când pot să-mi fac eu unul și sa explorez toate împrejurimile, să mă lupt cu orice fel de mob de oriunde ar fi în maxim o oră. Da mai este și acea idee de socializare și a crea prietenii și cunoștințe, dar sincer să fiu mi-a pierit răbdarea pentru asemenea jocuri, viața reală e mai importantă, așa că las oficialele deoparte. Având serverele mele proprii, pot configura orice, cum doresc și să joc în așa fel încât să nu pierd prea multă vreme.
  • Mă uit la seriale polițiste sau cu detectivi ; îmi plac animeurile ; dramele turcești ; filmele vechi indiene ; filmele vechi ; etc... .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.