Prezentare [JustMe]

  • Autor subiect JustMe2929
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 1
  • Vizualizări: Vizualizări 75
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

JustMe2929

New member
2 Mar 2023
5
0
1
22
Campulung Muscel
Monede Dragon
0
Nume: Daniel - Andrei
Vârsta: Am varsta frumoasa de 21 de ani.
Jocuri preferate: In general ma joc sa:mp, lol iar acum am inceput sa ma joc metin2 dupa o lunga pauza de 10 ani de zile.
Site web: Nu am.
Adrese de contact: Nu cred ca este necesara o adresa de contact la inceput,exista mesajele de pe forum :)
Descriere personală: O scurtă/lungă descriere personală: Nu prea sunt genul care ma descriu,deseori las pe altii sa faca acest lucru deoarece este mult mai ok dar o facem de dragul modelului pentru a nu fi sanctionat.
Sunt o persoana calma cel putin pe partea de exterior, serios si imi petrec marea majoritate a timpului incercand sa evoluez in domeniul de balneofiziokinetoterapie pe care mi l-am ales acum 3 ani de zile dupa ce am terminat liceul.
Vă place forumul nostru: Nu am apucat inca sa cunosc persoanele de aici dar pot spune ca sunt o varietate de resurse despre anumite jocuri aici care chiar pot sa fie folositoare, cel putin la asta m-am uitat cand am intrat pe forum. Va doresc o seara frumoasa!
 
Salut @JustMe2929,

Tichetul a fost inchis automat. Motiv: Activitatea subiectului mai veche de 24 ore.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.