Prezentare Chriss

  • Autor subiect ✪ Chriss
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 1
  • Vizualizări: Vizualizări 1K
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

✪ Chriss

New member
29 Mai 2019
2
0
1
25
Romania
Monede Dragon
0
Nume: S. Cristian-Florentin
Vârsta: 20
Jocuri preferate: PUBG, CS-GO, Metin2
Site web: -
Adrese de contact: -
Descriere personală: Îmi place să conduc.
Vă place forumul nostru: Nu, o scurtă opinie: este al 2-lea forum pe care-l văd cu chestia asta dictatorială nu ai voie să faci asta, nu poţi să faci asta, trebuie să faci asta ca să poţi să faci asta, mai exact, ca să postezi trb să te prezinţi, ok, şi când te prezinţi vezi alte lucruri cum ar fi că eşti obligat forţat să faci ceva că altfel ai "ban", şi nu am nimic împotrivă cu asta că până la urmă e puţină dreptate nu e frumos să vii aici să faci caterincă la prezintă-te cum mulţi fac..dar ţine de comportament-ul administratorului, să vezi în titlu "dacă faci aşa direct ban" şi în postare "dacă nu faci aşa direct ban, simplu" adică mai pe scurt comportament copilăresc, neadecvat pentru un administrator, aşa vorbeam şi eu când aveam 12 ani şi nu aveam minte, doar în flegme, agresiv, s.a.m.d, asta arată şi cealaltă parte a forumului, pe de altă parte revenim la dictatura asta..eu poate am venit pe acest forum doar să mai râd de x,y, să mai văd una alta, să mai citesc, poate vreau ceva şi când vreau mă trezesc că sunt obligat să dau like sau să comentez, şi nu pot că nu sunt prezentat aici şi poate eu nu vreau să-mi fac prezenta, le-am amestecat eu p-aici când am explicat dar dacă se citeşte cum trb se înţelege :)) a fost doar părerea mea, acum o luaţi fiecare cum doreşte.
 
salut, bun venit.
Inteleg ce vrei sa spui, dar am aplicat aceasta regula de prezentare pentru a stii cate ceva despre persoana si da, regulamentul la prezentare este strict.
Iar in legatura cu posturile.. sunt mai multe motive..
1. activitate
2.indexare mai buna
3.efort pentru cel ce posteaza
nu-mi vin in momentul asta si restul.. ti-am scris rapid, dar motive mai sunt.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.