Ratatatui, here is 2EzForME

  • Autor subiect 2EzForME
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 0
  • Vizualizări: Vizualizări 2K
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

2EzForME

New member
3 Sep 2019
4
0
1
25
Bucuresti
Monede Dragon
0
Nume: Mircea Mihai
Vârsta: 20
Jocuri preferate: League of legends, metin2, si Gta (Toate seriile)
Site web: http://infomanii.ro/members/2ezforme.1709/ (Sper ca acesta este.)
Adrese de contact:Discord Mishu #5175 sau skype mircea.mihai40
Descriere personală: Ma numesc Mircea Mihai cu varsta de 20 ani, sunt din Bucuresti sec 2.Principalele mele scopuri sunt sa obtin licenta de medic, si sa pot lucra intr-un spital unde pot sa imi indeplinesc visul de a salva vieti,dupa permisul de conducere auto.Sunt o persoana cu ce-i 7 ani de acasa care merge pe ideea urmatoare: "ma respecti te respect" nu am nevoie sa ma incurc cu orice agiamiu sa ma enervez pentru orice, prefer sa ignor.In timpul liber prefer sa ies in oras la un film sau la o narghilea cu prietenii , chiar daca in momentul de fata stau in Orasul Pantelimon nu am uitat de unde am plecat.Sunt pasionat de jocurile pe calculator cat si de domeniul IT, nu ma visez un mare tehnician dar poate pe viitor voi ajunge sa cunosc mult mai multe decat stiu acum.Imi place sa imi fac prieteni noi adevarati nu jartele care sa profite de tine in orice problema, prefer sa evit acest fel de prietenie.Avand in vedere faptul ca anii ce vor urma vor veni cu teste si examene am luat la cunostinta ca trebuie sa invat din greu dar cu toate acestea pot acorda timp suficient si pentru invatat cat si pentru samp.Nu suport batjocora, sunt un om integru care stie ce vrea de la viata si nu ma las calcat in picioare.Nu vreau sa creez probleme, stau in banca mea si imi vad de treaba.Nu imi place sa ma bag in treburi care nu ma previn.In Momentul de fata sunt student la o scoala posliciala din Bucuresti unde in urmatorii 3 ani voi invata cum sa practic medicina si unde am intalnit persoane cu care pot lucra cu vointa si cu sufletul deschis.Aici sper sa regasiti cam tot ce aveti nevoie.Pentru informatii suplimentare ma gasiti la adresele de contact
Vă place forumul nostru: Forumul e dragutel, nu pot sa spun ca e extra w0w etc, dar pot spune ca e dragutel.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.