Salutari si bine v-am gasit !

  • Autor subiect AxBGD
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 0
  • Vizualizări: Vizualizări 2K
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

AxBGD

New member
11 Noi 2019
6
0
1
29
Romania
Monede Dragon
0
Nume: Bogdan Codrut
Vârsta: 25
Jocuri preferate: Metin2, GTA V, CS:GO, FIFA ONLINE 3, etc..
Site web: L-S2.RO
Adrese de contact: suport@l-s2.ro
Descriere personală:

Salutari,

Asa cum ati vazut si mai sus numele meu este Bogdan, am 25 ani si sunt din Bucuresti.
Dupa multi ani de Metin2 si donatii fara rost, si cand ma refer fara rost, anumite servere ce au dat de inteles ca vor fi stabile si n-au fost, si alea ce au ramas stabile au favorizat playeri ceea ce pe mine m-a dezgustat toata viata.
Dupa tot acest timp m-am gandit sa investesc o suma ( decat s-o donez altuia ce nu merita, mai bine fac ceva pentru mine, ca doar sunt banii mei, nu? :)) ), si asa am ajuns sa deschid un server de Metin2, ne-avand experienta sau macar o idee despre ce inseamna configurarea unui server, nu ne-am nascut invatati, totul se invata pe parcurs cu rabdare, nu?
Am inceput prin a cumpara un pachet GOLD de la Clever-Host (sper sa nu fac reclama, daca este ilegal, va rog cenzurati) platit in avans pe 7 luni la pachet cu serverfilesul premium. Multa lume mi-a spus ca am facut alegerea proasta si ca nu trebuia, ori mananca ca**t ori la fel favorizeaza prieteni care au firme de host, habar nu am. Totusi, am citit si recenzii bune si inainte, si dupa.
Acum in cele 7 luni pe care le am din host, mi-am calculat timpul, si intr-o luna, maxim 2 sper sa pot face deschiderea lui. Tin sa mentionez ca sunt in cautare de tehnician care sa faca parte din echipa pe toata durata serverului, din Bucuresti ar fi de preferat pentru a discuta metoda platii, etc.. ( daca sunt interesati si putem duce la capat, impreuna un proiect ce este gandit intr-un mod frumos, si sigur nu te plictiseste ).
Cateva detalii despre viitorul server pe care am intentia sa-l fac international multilanguage.

  • Animale de companie
  • Mounturi puternice
  • Piata gaya
  • Negot la distanta
  • Schimbare culori interfata
  • Magazin offline
  • Fereastra unde apar toate obiectele din magazinele offline
  • Alchimie
  • Crafting
  • Esarfe
  • Transmutare
  • Transfer bonus costume
  • Reborn (3 rebornuri disponibile)
  • Titluri
  • Costume
  • Skin pe arme
  • Mount costume
  • Inventar special pentru stocarea cartilor, obiectelor de upgrade, pietrelor, cuferelor
  • Extra slot
  • Schimba channel
  • Biolog avansat
Ca si Dungeon-uri disponibile:
  • Camera de cristal
  • Catacombele diavolului
  • Turnul lui Nemere
  • Tarmului lui Razador
  • Templul lui Bakjanamu
Cam asta va fi serverul, costumele/frizuri/mounturi/etc.. vor fi modificate ( unele cu gust, nu pokemon, etc )
Vă place forumul nostru: Imi place pentru ca am gasit tot ce am avut nevoie si pentru asta Va Multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.