Tudor Enoh

  • Autor subiect Tudor
  • Dată creare
  • Răspunsuri: Răspunsuri 4
  • Vizualizări: Vizualizări 1K
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Tudor

New member
16 Apr 2019
5
0
1
24
Bucuresti
Monede Dragon
0
Salut!
Nume: Tudor Enoh
Vârsta: 18
Jocuri preferate: CS:GO (AM JUCAT LA PGL DIV3 2 luni ) LoL(Gold2) si Metin2(Ra2)
Site web: - Nu detin niciun website activ la momentul actual
Adrese de contact: Instagram : @tudordoddy
Descriere personală: Inalt , brunet , baietas de treaba , rabdator si atent la detalii
Vă place forumul nostru: Sincer nu mi-a palcut atitudinea moderatorului avand in vedere faptul ca eu nu vazusem acel model (putea sa-si aleaga cuvintele fara sa „ameninte” sau sa injoseasca oarecum ) ,insa per total forumul este unul destul de reusit si cu informatii utile!
 
Ultima editare:
Salut,tu esti Tudor si nu prea stii sa respecti un model din cate vad.Pune mana si editeaza dupa modelul de mai jos sau o sa primesti ban.
Infomanii - Din pasiune pentru jocuri !

Am editat dar sa stii ca nu mi-a placut felul in care te-ai exprimat , iti pasa sau nu , dupa parerea mea ar trebui sa fii mai indulgent si sa folosesti cuvintele mai atent avand in vedere faptul ca vrei sa atragi membrii nu sa-i gonesti .
 
Am editat dar sa stii ca nu mi-a placut felul in care te-ai exprimat , iti pasa sau nu , dupa parerea mea ar trebui sa fii mai indulgent si sa folosesti cuvintele mai atent avand in vedere faptul ca vrei sa atragi membrii nu sa-i gonesti .
Dacă tu crezi ca am incercat sa te "gonesc"asa cum zici tu,e fix problema ta. Eu doar ti am zis ce ti se poate intampla.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.